Sitemizde şuan toplam 2436 film bulunmaktadır.

Kuzey Güney 78. Bölüm 12.06.2013

0
( Yüksek Kalite ) Part 1 Part 2 Part 3Yorum yap

Kuzey gözaltına alınıyor
Güney’e kurulan tuzağa düşen Kuzey, cinayet şüphesiyle gözaltına alınıyor. Güney’e kurulan tuzağa düşen Kuzey, cinayet şüphesiyle gözaltına alınır. Kuzey’in, Sümer Tezkan’la olan eski husumeti, aleyhine olan en önemli durum olarak bir kez daha karşısına çıkar. Cemre’nin en büyük korkusu Kuzey’in kendini ifade edememesidir. Tam da nikah tarihi yaklaşırken, Kuzey’in başına gelen bu olay, Güney için bulunmaz bir fırsattır. Cemre’nin canını yakmak için onun korkularını besler. Kendisine oynanan oyunu çözmek yerine zamanını yine Cemre ve Kuzey’in arasını açmak için kullanır. Boşa harcanan her dakika gerçek katilin işine yaramaktadır. Cinayet mahallinde bulunan delil bir anda soruşturmanın seyrini değiştirir. İbre Güney’den yana döndüğünde, Kuzey yine kardeşinin arkasında durur. Güney’in ifadesi dikkatleri Sinanerler’in köşküne çeker. Ebru Sinaner korkunç gerçekle yüzleştiğinde Barış çoktan ortadan kaybolmuştur. Bu arada kendisinden haber alınamayan tek kişi Barış değildir. Cinayet yerinde bulunan delil hakkında bilgi verecek en önemli tanık Simay da kimsenin tahmin edemeyeceği bir yerde ölüm kalım savaşı vermektedir. Güney için işler giderek zorlaşırken, Kuzey onu kurtarmak için gözünü kırpmadan elini yine ateşe uzatır.Lütfen Diziyi izledikten sonra yorum yapmayını unutmayınız. Yorumlarınız bizim için değerlidir.

0 views
FILM BILGILERI 11 ay önce eklendi
Kuzey Güney 78. Bölüm 12.06.2013

Kuzey gözaltına alınıyor Güney’e kurulan tuzağa düşen Kuzey, cinayet şüphesiyle gözaltına alınıyor. Güney’e kurulan tuzağa düşen Kuzey, cinayet şüphesiyle gözaltına alınır. Kuzey’in, Sümer Tezkan’la olan eski husumeti, aleyhine olan en önemli durum olarak bir kez daha karşısına çıkar. Cemre’nin en büyük korkusu Kuzey’in kendini ifade edememesidir. Tam da nikah tarihi yaklaşırken, Kuzey’in başına gelen bu […]

Tür: Genel

Ekleyen: movieking

BENZER FILMLER
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Kuzey Güney 78. Bölüm 12.06.2013” filminde 4 Yorum bulunuyor.
 1. Cemile Adıvar - 11 ay önce demiş ki:

  Kuzey Güney Son Bölümü Tek Parça olarak ilk burada görmeyi bekliyordum zaten teşekkür ederim.

 2. Ahmet Işık - 11 ay önce demiş ki:

  Kuzey Güney 78. Bölüm gelmiş sonunda. Anlaşılan videolar yeni yüklenmiş biraz beklemek gerekiyor. Admin önce hangisi açılır videoların?

  • Admin - 11 ay önce demiş ki:

   Hızlı Alternaitf ilk olarak açılır. Diğerleri için biraz daha beklemeniz gerekmektedir.

 3. vanidy - 11 ay önce demiş ki:

  ohh uleyn be kuzey güney son bölümü gelmiş sağol var ol admin.

film izle