Sitemizde şuan toplam 2436 film bulunmaktadır.

Behzat Ç 95. Bölüm Sansürsüz(Bipsiz)

0
( Yüksek Kalite ) Part 1 Part 2Yorum yap

Son Hesaplaşma
Behzat Ç., Şule’nin açığa çıkmasından sonra büyük bir ikilem yaşamaktadır. Şule, yaptıklarının hesabını vermeye yaklaşmıştır ama Behzat Ç., kızını yalnız bırakmak istememektedir. Cinayet Büro, Behzat’ın durumdan haberdar olup olmadığını dahi bilmemektedir. Emre ise, Şule’nin yakalanması için son hamlesini gerçekleştirmek üzeredir.
Diğer yandan, Barbaros ve Muzaffer, son ve büyük bir hamle yapmak üzere kolları sıvarmışlardır. Önlerinde büyük ama zorlu bir hesaplaşma vardır.
Behzat Ç 95., bir yandan Şule’yi korumaya çalışırken, diğer yandan Barbaros ve Muzaffer’i yakalamaya çalışacaktır. Behzat Ç., bütün bu koşuşturma içinde hiç beklemediği bir sona doğru ilerlemektedir.





Lütfen Diziyi izledikten sonra yorum yapmayını unutmayınız. Yorumlarınız bizim için değerlidir.

0 views
FILM BILGILERI 11 ay önce eklendi
Behzat Ç 95. Bölüm Sansürsüz(Bipsiz)

Son Hesaplaşma Behzat Ç., Şule’nin açığa çıkmasından sonra büyük bir ikilem yaşamaktadır. Şule, yaptıklarının hesabını vermeye yaklaşmıştır ama Behzat Ç., kızını yalnız bırakmak istememektedir. Cinayet Büro, Behzat’ın durumdan haberdar olup olmadığını dahi bilmemektedir. Emre ise, Şule’nin yakalanması için son hamlesini gerçekleştirmek üzeredir. Diğer yandan, Barbaros ve Muzaffer, son ve büyük bir hamle yapmak üzere kolları […]

Tür: Genel

Ekleyen: movieking

BENZER FILMLER
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Behzat Ç 95. Bölüm Sansürsüz(Bipsiz)” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. orkun - 11 ay önce demiş ki:

    tesekkurler

film izle